O Nas

 Salon Urody "Panterosssa" istnieje od 2011r. Powstał z pasji i miłości do stylizacji paznokci. Początkowo ster samotnie prowadziła właścicielka ale w międzyczasie wachlarz usług i zespół się powiększył.Cały czas sie dla Was rozwijamy i zmieniamy. Stawiamy na wysoki poziom usług, miłą atmosferę i dobry kontakt z klientem. Nasza praca jest nie tylko pracą ale pasją i częścią życia. Klient nie jest dla Nas tylko klientem ale naszym partnerem w pracy codziennej,osobą, z którą miło spędzamy czas :) Ważne jest dla Nas zadowolenie klienta, jego komfort i uśmiech na twarzy po zakończonej usłudze. Bardzo cenimy te relacje, bo ona nadaje sens naszej pracy. Pracy, która jest czystą przyjemnością :)


Zespół Panterosssy

Emilka
właścicielka ale przede wszystkim pasjonatka i miłośniczka stylizacji paznokci metodą akrylową i stylizacji rzęs. Kocha wzorki, zdobienia i wyzwania :) Rzęskowe wachlarze to jej żywioł, pęsetki same tańczą w dłoniach ;)   Prywatnie mama , żona i...przede wszystkim mama ;)
Martynka
Spec w dziedzinie podologi i kosmetyki . Żadne problemy ze stopami nie są jej straszne, kocha wyzwania. Nikt tak nie zadba o Wasze stopy i twarz. Zawsze profesjonalnie doradzi, poleci i pomoże, do tego posiada magiczne dłonie. Energiczna, wesoła, zaraża uśmiechem :) Mama dwóch uroczych chłopców.
Ewa
Akrylowa dziewczyna , nigdy się nie poddaje, spokojna, zrównoważona ale zawsze wesoła . Lubi wzorki i nowości. Pilnik aż iskrzy ;) Codziennie zaskakuje świetnymi stylizacjami i pomysłowością.  Mama dwójki szkrabów.Bezpieczeństwo
Oferujemy Państwu 100% bezpieczeństwa. Posiadamy własny autoklaw i wszystkie narzędzia są sterylizowane w specjalnych pakietach otwieranych bezpośrednio przy klientce. Kładziemy dużą wagę na kwestie bezpieczeństwa i higieny.

Wszystkie prace posiadają prawa autorskie i wszelkie rozpowszechnianie, powielanie i wykorzystywanie bez zgody autora jest zabronione!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz